KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12398161
nr 1239 8161
K Koster, "S/S Polaris". Olja på pannå, signerad. 42x65
Utrop:
600 kr
Såld:
450 kr
måndag 4 mars 2019
kl 18:57:23
300 kr
350 kr
400 kr